رزرو تلفنی پرسنل

با استفاده از روش رزرو تلفنی در ساعات پاسخگویی و بدون محدودیت می توانید پرسنل و نیروی کار مورد نیاز خود را برای اعزام در حداقل ۷۲ ساعت آینده درخواست کنید.

در پاره ای از مواقع کارفرما و درخواست کننده به دلیل عدم پایداری و دسترسی به اینترنت و یا عدم توانایی استفاده از خدمات مبتنی بر وب نمی تواند پرسنل و نیروی کار مورد نیاز خود را به روش آنلاین رزرو کند. در چنین مواردی کارفرما و درخواست کننده می تواند با استفاده از روش رزرو تلفنی پرسنل و نیروی کار مورد نیاز خود را درخواست کند.

رزرو تـلـفـنـی پـرسـنـل چـگـونـه اسـت ؟

برای رزرو تلفنی پرسنل نیاز به امکاناتی نظیر اینترنت و حساب کاربری واحد نیست، تلفن همراه یا ثابت خود را بردارید و با دفتر نمایندگی یا دفتر تهران تماس حاصل کنید، اطلاعات و مشخصات خود، محل کار و نیروی کار و پرسنل مورد نیاز خود را به کارشناس ما بدهید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی و رزرو پرسنل و نیروی کار مورد نیاز شما هستند.

توجه داشته باشید ! رزرو تلفنی پرسنل به منزله عضویت در باشگاه مشتریان نمی باشد و شما از خدمات ویژه باشگاه برخوردار نخواهید بود. چنانچه علاقه مند به بهره مندی از خدمات ویژه باشگاه مشتریان هستید، و استفاده از اینترنت برای عضویت و رزرو آنلاین برای شما امکانپذیر نیست، موضوع را بعد از تماس، با کارشناسان ما مطرح کنید. کارشناسان ما شما را در عضویت و بهره مندی از خدمات ویژه باشگاه مشتریان یاری خواهند کرد.

بعد از عضویت می توانید از کلیه خدمات ویژه باشگاه بهره ببرید، با این تفاوت که درخواست های شما از طریق تلفن ارسال و پیگیری خواهد شد.

مـراحـل رزرو تـلـفـنـی پـرسـنـل

  • تـمـاس بـا مـا

    با مراجعه به منوی تماس با ما تلفن با دفتر نمایندگی ما در شهر خود تماس بگیرید. چنانچه اطلاعات تماس دفتر نمایندگی ما در منوی تماس با ما درج نشده است با دفتر تهران تماس حاصل نمایید.

  • دریـافـت اطـلـاعـات و مـشـخـصـات

    بعد از برقراری تماس، اطلاعات و مشخصات خود، محل کار و پرسنل مورد نیاز را به شکل به کارشناس ما بدهید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی و رزرو پرسنل و نیروی کار شما هستند.

  • پـیـگـیـری درخـواسـت

    بعد از برقراری تماس نیاز به هیچ اقدامی از سوی شما نیست! منتظر پیام کارشناسان ما باشید.