رزرو آنلاین پرسنل

با استفاده از روش رزرو آنلاین در هر لحظه از شبانه روز و بدون محدودیت می توانید پرسنل و نیروی کار مورد نیاز خود را برای اعزام در حداقل 72 ساعت آینده درخواست، و از خدمات ویژه باشگاه مشتریان بهره مند شوید.

با رشد روز افزون تکنولوژی و پیشرفت سریع خدمات مبتنی بر وب، استفاده از خدمات آنلاین امری ضروری تلقی می گردد. استفاده از خدمات آنلاین علاوه بر سهولت، سبب کاهش وقت و هزینه خواهد شد. ما همواره کوشیده ایم با بروز رسانی امکانات، و ابزار ارتباطی و زیر ساختی، فاصله خود را با مشتریان بالقوه کمتر کرده و لذت استفاده از خدمات مطلوب و بی نقص را به آن ها هدیه کنیم.

شناخت نواقص و نقاط ضعف، یکی از ارکان اصلی حیات شغل به شمار می رود و در بیش از یک دهه فعالیت به ما آموخته است که عدم رفع نواقص و نقاط ضعف سبب شکست ابدی شغل خواهد شد. یکی از نواقص و نقاط ضعف، عدم هماهنگی و مدیریت صحیح درخواست ها و اعزام پرسنل است، که سبب نا رضایتی و افت شدید کیفیت خدمات و فعالیت های ارائه شده می گردد.

با ایجاد بستری مناسب توانستیم فرهنگ استفاده از خدمات و فعالیت های شرکت های مدیریت و تامین نیروی انسانی را تغییر دهیم و با یاری خداوند متعال و همراهی مشتریان بالقوه خود همواره پیشگام خواهیم بود.

رزرو آنـلایـن پـرسـنـل چـگـونـه اسـت ؟

شما برای رزرو آنلاین پرسنل نیاز به یک حساب کاربری واحد دارید، حساب کاربری واحد به شما تعلق دارد و اطلاعات و مشخصات شما را به ما نشان خواهد داد. زمانی که شما در وب سایت عضو می شوید، ما به شما یک نام کاربری و رمز عبور منحصر بفرد (واحد) خواهیم داد، و شما در هر لحظه از شبانه روز با مراجعه به وب سایت و ورود به حساب کاربری براحتی می توانید علاوه بر رزرو آنلاین پرسنل از سایر خدمات وب سایت استفاده و درخواست های خود را برای ما ارسال کنید.

همانطور که در بخش مراحل رزرو آنلاین پرسنل مشاهده می کنید اولین مرحله عضویت، دومین مرحله ورود به حساب کاربری، سومین مرحله تکمیل و ارسال فرم و چهارمین مرحله پیگیری درخواست نام دارد. با کلیک بر روی عناوین و آیکون های این بخش به منوی مورد نظر هدایت خواهید شد. مراحل را با دقت انجام و درخواست خود را برای ما ارسال کنید و منتظر پیام کارشناسان ما باشید.

توجه داشته باشید! عضویت در وب سایت کاملا رایگان می باشد، و شما با عضویت در وب سایت یکی از اعضای باشگاه مشتریان هستید. همچنین نیاز نیست برای هر بار رزرو آنلاین یا استفاده از سایر خدمات در وب سایت عضو شوید، در مراجعه بعدی با نام کاربری و رمز عبور منحصر بفرد خود وارد شوید و از خدمات ما لذت ببرید.

مـراحـل رزرو آنـلایـن پـرسـنـل

  • عـضـویـت در سـایـت

    رزرو آنلاین پرسنل و نیروی کار ویژه اعضای وب سایت (باشگاه مشتریان) می باشد. اگر قبلا عضو وب سایت نشده اید! روی عنوان یا آیکون این بخش کلیک کنید و در کمتر از 5 دقیقه در سایت عضو شوید.

  • پـیـگـیـری درخـواسـت

    بعد از تکمیل و ارسال فرم نیاز به هیچ اقدامی از سوی شما نیست! منتظر پیام کارشناسان ما باشید.