روش کار

یکی از مهم ترین مواردی که درخواست کننده پرسنل و مشتریان بعنوان کارفرمای حقیقی یا حقوقی قبل از شروع کار با ما باید بدانند روش کار است. در این بخش روش کار ما به زبان ساده توضیح داده شده است.

لطفا توجه داشته باشید ! روش کار ما جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات و با هدف برقرراری ارتباط مفید و موثر با کارفرمایان در هر لحظه ممکن است تغییر کند. (تغییرات مهم در این بخش جهت اطلاع عموم کارفرمایان درج خواهد شد)

روش کار ما

معمولا بازدید کنندگان این وب سایت کارفرمایانی هستند که با کمک موتورهای جستجو یا معرفی دوستان به محتوای ما دسترسی پیدا می کنند. این کارفرمایان درخواست کنندگان و مشتریان حقیقی و حقوقی هستند که در جستجوی پرسنل و نیروی مناسب برای انجام کار خود در بخش های مختلف خدمات و تاسیسات هستند.

درخواست کارفرمایان بر حسب نیاز متفاوت است

بعنوان مثال درخواست کننده ای از شهر تهران برای انجام امور نظافتی منزل یا محل کار خود نیازمند 1 نفر کارگر مرد یا زن است که توانایی نظافت منزل یا محل کار خود را به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت در چند ساعت داشته باشد، همچنین از سلامت شغلی و تعهدات لازم برخوردار باشد.

در سیستم اداری چنین درخواستی به شکل زیر تعریف می شود.

کارفرمای حقیقی از شهر تهران برای نظافت منزل یا محل کار خود نیازمند یک نفر پرسنل مرد یا زن است که بتواند در چند ساعت نظافت منزل یا محل کار وی را انجام دهد.

یا در مثال دیگری می توان گفت، سازمان، اداره، کارخانه یا شرکتی در شهر تهران برای انجام امور خدمات نظافتی ساختمان ها، معابر یا کارگاه های خود نیازمند 10 نفر کارگر مرد یا زن است که توانایی نظافت ساختمان ها، معابر یا کارگاه های خود را به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت به شکل ثابت (دائم) در ساعات عادی کار داشته باشند، همچنین از سلامت شغلی و تعهدات لازم برخوردار باشند.

در سیستم اداری چنین درخواستی به شکل زیر تعریف می شود.

کارفرمای حقوقی از شهر تهران برای انجام امور خدمات نظافتی ساختمان ها، معابر یا کارگاه های خود نیازمند 10 نفر پرسنل مرد یا زن است که بتوانند به شکل پیمانی (ثابت / دائم) در ساعات عادی کار امور خدمات نظافتی ساختمان ها، معابر یا کارگاه های وی را انجام دهند.

توجه

تعاریف بالا در کلیه رسته های شغلی / کاری درج شده در بخش خدمات و تاسیسات یکسان است.

کارفرما در هر لحظه از شبانه روز و به شکل کاملا آنلاین و بدون محدودیت می تواند با انتخاب شهر خود و مراجعه به منوهای پرسنل خدمات و پرسنل تاسیسات، نیروی کار مورد نظر خود را برای انجام کار جستجو کند.

توجه

چنانچه نیروی کار مورد نظر برای انجام کار در منوهای پرسنل خدمات و پرسنل تاسیسات یافت نشد ! نیروی کار مورد نظر را با مراجعه به منوی تماس با ما استعلام کنید. کارشناسان ما همواره پاسخگوی نیاز شما عزیزان هستند.

بسیاری از کارفرمایان قبل از درخواست اعزام سئوالات متداولی در مورد پرسنل و نیروی کار اعم از جنسیت پرسنل، سن پرسنل، سلامت کار، تعهدات یا مقدار دستمزد و نحوه تسویه حساب یا مجوز فعالیت ما یا آدرس دفاتر ما و … دارند.

با نگاه اجمالی و مطالعه دقیق بخش های مختلف وب سایت پاسخ 99 درصد سئوالات خود را خواهید یافت.

از آنجایی که بازدید کنندگان ما طیف گسترده ای از کارفرمایان (درخواست کنندگان) در سنین مختلف با سطوح مختلف توانایی استفاده از اینترنت هستند، به همین منظور در صفحه پرسنل تب های متعددی برای دسترسی سریع به بخش ها و منوهای مختلف تعبیه شده است.

توجه

چنانچه پاسخ سئوالات مورد نظر خود را در بخش های مختلف وب سایت نیافتید، کوتاهی نکنید ! سئوال خود را با مراجعه به منوی پاسخ به سئوالات متداول از طریق فرم برای ما ارسال یا با مراجعه به منوی تماس با ما با کارشناسان ما در دفتر مرکزی مطرح کنید.

سئوالات شما عزیزان برای ما بسیار حائز اهمیت است.

ما به 3 روش آماده پاسخگویی به درخواست های شما عزیزان هستیم.

1- رزرو آنلاین پرسنل

 • به منوی درخواست اعزام پرسنل مراجعه کنید.
 • توضیحات این بخش را به دقت مطالعه و با استفاده از منوی درخواست به بخش رزرو آنلاین پرسنل مراجعه کنید.
 • توضیحات این بخش را به دقت مطالعه کنید.
 • مراحل رزرو آنلاین پرسنل را با دقت انجام دهید و درخواست خود را به شکل آنلاین ارسال کنید.
 • بعد از ارسال درخواست منتظر پیام کارشناسان ما باشید.

با رزرو آنلاین پرسنل علاوه بر استفاده از خدمات، از مزایای ویژه باشگاه مشتریان بهره مند شوید.

2- رزرو تلفنی پرسنل

 • به منوی درخواست اعزام پرسنل مراجعه کنید.
 • توضیحات این بخش را به دقت مطالعه و با استفاده از منوی درخواست به بخش رزرو تلفنی پرسنل مراجعه کنید.
 • توضیحات این بخش را به دقت مطالعه کنید.
 • با دفتر نمایندگی ما در شهر خود تماس بگیرید و نیروی کار مورد نیاز خود را رزرو کنید.
 • چنانچه اطلاعات تماس با دفتر نمایندگی ما در منوی تماس با ما درج نشده است، با دفتر تهران تماس بگیرید.

3- اعزام سریع پرسنل

در پاره ای از مواقع مثل قطعی برق، گرفتگی یا ترکیدگی لوله و غیره … نیاز به اعزام سریع پرسنل جهت انجام کار می باشد.

 • به منوی درخواست اعزام پرسنل مراجعه کنید.
 • توضیحات این بخش را به دقت مطالعه و با استفاده از منوی درخواست به بخش اعزام سریع پرسنل مراجعه کنید.
 • توضیحات این بخش را به دقت مطالعه کنید.
 • با دفتر نمایندگی ما در شهر خود تماس بگیرید و نیروی کار مورد نیاز خود را درخواست کنید.
 • چنانچه اطلاعات تماس با دفتر نمایندگی ما در منوی تماس با ما درج نشده است، با دفتر تهران تماس بگیرید.

نکات آموزنده

ما از روش های سنتی برای درخواست اعزام پرسنل استقبال نمی کنیم ! اکثر کارفرمایان پرسنل و نیروی کار مورد نیاز خود را با روش های نادرستی درخواست می کنند، بعنوان مثال برخی از کارفرماها در روز انجام کار بعد از جستجوی فراوان و برقراری تماس، پرسنل و نیروی کار مورد نیاز خود را در همان روز درخواست می کنند و در 80 درصد موارد شرکت ها و موسسات از اعزام پرسنل و نیروی کار مورد نیاز در همان روز معذور هستند. این روش درخواست نادرست، سبب صرف وقت و هزینه اضافه، سردرگمی، ناتمام ماندن کار و کیفیت پایین خدمات خواهد شد.

برای انجام کارهای خود برنامه ریزی داشته باشید ! بهترین روش برای درخواست اعزام پرسنل و نیروی کار مورد نیاز، رزرو است. این امر سبب کاهش وقت و هزینه، اتمام بموقع کار و بالا رفتن سطح کیفی خدمات خواهد شد.